پژوهشگاه شاخص پژوه نشست علمی مدیریت بحران آب و آینده پژوهی را در ۱۷ اردیبهشت ماه باحضور اساتید برجسته در زمینه های اقلیم، هیدرولوژی و آینده پژوهی، برگزار می کند.


دکتر امیر محمود زاده، با بیان این خبر افزود: با توجه به چالش های موجود در زمینه آب در دنیا و نیز کشور ایران و به خصوص استان اصفهان، روز جهانی آب امسال از اهمیت دو چندان برخوردار است.

وی ادامه داد: بر  آن شدیم تا با برگزاری مسابقه  فراخوان ایده ها و طرح ها و پیام ها و نیز عکس ها و تصاویر ، کاریکاتور و مقالات با نگاهی کاربردی و خلاق به ایجاد راهکارهای عملی و خلاقانه برای مدیریت و برنامه ریزی صحیح در جهت برون رفت و حل این مشکل و چالش مهم با نگاهی کاربردی و خلاقانه و با تکیه بر آینده پژوهی بپردازیم.

رئیس پژوهشگاه شاخص پژوه همچنین با اشاره به برگزاری نشست علمی مدیریت بحران آب و آینده پژوهی که در  ۱۷ اردیبهشت ماه ۹۴  در اصفهان و پژوهشگاه شاخص پژوه برگزار می شود،بیان کرد: در این نشست نیز سعی داریم به راهکارهای عملیاتی جهت برون رفت از بحران آب جهانی و منطقه ای برسیم.

محمود زاده در پایان خاطر نشان کرد: علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه همایش ها درپایگاه اینترنتی پژوهشگاه شاخص به آدرس www.bpshakhespajouh.ac.ir  مراجعه کنند.